תיקון דלתות אלומיניום

☑️מקסים תיקון דלתות אלומיניום –מומחה לכל סוגי העבודות כיוון דלת, החלפת מנעול, החלפת צירים במחיר משתלם

☑️ תיקון דלת אלומיניום ללא נזק עם ניסיון רב בתחום

☑️הגעה מהירה ויחס אישי לכל לקוח

☑️ מספק פתרונות לכל סוגי העבודות, תיקון משקופים וידיות.

☑️ לקבלת הצעת מחיר – שלחו סרטון בוואטסאפ וקבלו הצעת מחיר מהירה.

☑️ ציוד מתקדם וחדשני

חייגו עכשיו למקסים תיקון דלתות אלומיניום

0508004084 📞

תיקון דלתות אלומיניום – איך עושים זאת נכון כולנו מוצאים את עצמנו במצב בו נצטרך להחליף דלת, בשיפוצים במעבר דירה או במצב בו הדלת תקועה. מה עושים במצב וצריך לתקן דלת? איך עושים זאת נכון? להלן מספר טיפים שיעזרו ויעשו לכם סדר בבלאגן.

מקסים מומחה תיקון דלתות אלומיניום

לפעמים יותר משתלם לתקן את הדלת במקום להחליפה, במידה ומצאתם את עצמכם מול דלת תקועה ולא עובדת, כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע אשר יקבע אם ניתן לתקן את הדלת או להחליפה, במידה וניתן לתקן את הדלת, המחיר נקבע לפי סוג הדלת – מחיר תיקון דלתות אלומיניום יהיה שונה ממחיר תיקון דלתות עץ.

תיקון צילינדר ומנעול לדלת אלומיניום

לעיתים הדלת תעבוד טוב ורק נדרש להחליף את המנעול או את הצילינדר, במצב בו צריך להחליף מנעול יש לקרוא למנעולן אשר מתמחה גם בתיקון דלתות והחלפתן וכל זה על מנת למנוע מצב בו תצטרכו להזעיק בעל מקצוע נוסף – זה יכול להוביל לבזבוז זמן יקר וגם כסף, כשאתם קוראים לבעל מקצוע, וודאו שיש לו תעודת הסמכה ניסיון ואמינות בתחום, אתם לא רוצים להזמין בעל מקצוע שלא מחזיק בניסיון בעבודתו ויעכב אתכם ליום שלם. החלפת דלתות מכל הסוגים כיוון צירים יעד ניסיון רב בתחום. מקסים מומחה תיקון דלתות אלומיניום

החלפת מנעולים לדלת אלומיניום

במידה ואתם זקוקים להחלפת דלתות ישנם סוגים רבים של דלתות – דלתות פלדלת, דלתות אלומיניום, דלתות עץ וכו' כיצד לבחור את הדלת הנכונה? חשוב להבין כי לא כל דלת תתאים במקום הדלת הקודמת ולעיתים תצטרכו להתייעץ עם בעל מקצוע היודע את המקצוע כדי שיוכל להגיע ולבדוק אילו דלתות ניתן להתאים במקום הדלת הישנה, איש המקצוע תפקידו הוא לבדוק ולהתאים דלת חדשה במקום הישנה. במידה ואתם לא יודעים איזו דלת להתאים, לא מומלץ לעשות צעד ללא התייעצות עם איש מקצוע, מנעולן ומתקין דלתות יחלץ לעזרכם בכל הנדרש כדי לתקן את הדלת או להחליפה

תיקון דלת אלומיניום לבתים ולמשרדים

  • הרמת דלתות אלומיניום בבית ובמשרד
  • החלפת מנעול
  • כיוון דלתות ללא נזק
  • תיקון צירים לדלת אלומיניום
  • החלפה ותיקון מנגנון
  • קיצור דלת לכל סוג עבודה מומחה לקיצור דלתות פרקטיים
  • פורץ מנעולים לדלת אלומיניום
  • כלים שיטות מיוחדת לפריצת דלתות ללא נזק
  • מקסים מתמחה גם תיקון דלת זכוכית מכל סוגי עבודות כיוון החלפת ידיות החלפת משאבה רצפתי.

איך בוחרים איש מקצוע לתיקון דלתות?

ישנם מצבים בהם הדלת תקועה אך המצב לא דחוף וישנם מקרים דחופים כמו נעילה של הדלת בכניסה לבית אחרי יום עבודה עמוס או נעילה של הדלת בכניסה למשרד בבוקר, במצבים דחופים אילו יש להזמין איש מקצוע אשר מבין בפריצת דלתות ותיקונים, חשוב להזמין בעל מקצוע המבין בסוגי דלתות ותיקונם כדי שיוכל לסייע בתיקון הדלת לאחר הפריצה, כל זה על מנת לחסוך לכם זמן יקר וכסף.

 איך עושים זאת נכון

אם אתם צריכים תיקון לדלת שלכם מכל סיבה, הכי מומלץ להזמין בעל מקצוע מיומן אשר מבין בפריצת דלתות ותיקון דלתות מכל סוג דלת, זה יחסוך לכם זמן יקר בללכת לברר מה סוג הדלת המתאים וגם כסף במידה ובחרתם דלת לא מתאימה, שאלו את בעל המקצוע אם יש לו ניסיון בסוג הדלת שלכם ובדקו באתר האם יש לו ניסיון ותעודת הסמכה לתקן דלתות. למה חשוב לבצע השוואה מול מספר בעלי מקצוע בתחום : כאשר אתם רוצים להזמין בעל מקצוע בתחום תיקוני דלתות אלומיניום וזכוכית מכיוון והחלפה חשוב לתקשר לשלושה בעלי מקצוע בתחום על ידי שאלות מנחות תוכלו לקבל את המחיר הטוב יבותר כמובן לשלוח תמונה או סרטון ברור של סוג התקלה בדלת חשוב מאוד לבדוק שבעל מקצוע בתחום תושב העיר או שמסוגל להגיע תוך 30 דקות מרגע הקריאה.

מחירון מקסים תיקון דלתות אלומיניום מעודכן

תיקון דלתות אלומיניום החל מ-200 ש"ח
תיקון ידית דלת אלומיניום החל מ-120 ש"ח
החלפת צילינדר בדלת אלומיניוםהחל מ-200 ש"ח
כיוון דלת אלומיניוםהחל מ-150 ש"ח

להזמנת שירות תיקון דלתות אלומיניום 100% אמינות חייגו עכשיו 050-8004084

תוכן עניינים