מנעולן באור יהודה

מחפשים מנעולן באור יהודה הגעתם למקום הנכון מקסים מומחה לכל סוגי עבודות ברמה הגבוהה ביותר יש לי את השירות הניסיון הרב בתחום מומחה לתיקון דלתות החלפת ידיות מנעולים פורץ דלתות רכבים כספות ללא נזק שירות מסביב לשעון התקשרו עכשיו אני בדרך אליכם תושבי אור יהודה.

☑️מנעולן באור יהודה – צוות מנעולנים מוסמך, אמין וזמין לבית ולמשרד

☑️ מומחה תיקון דלתות, פריצת מנעולים, כספות ורכבים 

☑️שירות מהיר ו-100% אמינות

☑️ החלפת צילינדר לבית ולעסק

☑️ לקבלת הצעת מחיר שלחו לנו תמונה בוואטסאפ וקבלו הצעת מחיר טרם ההגעה

☑️ ביצענו מאות עבודות בכל רחבי הארץ

חייגו עכשיו למנעולן מורשה באור יהודה

0508004084 📞

מקסים מנעולן באור יהודה אשר מומחה לכל סוגי העבודות בתחום מנעולנות כמו:. החלפת צילינדרים, פריצת מנעולים, פורץ רכבים, ועוד. מקסים גם מומחה לכל סוגי העבודה של תיקוני דלתות כמו:. כיוון צירים, פריצת דלתות, כיוון דלתות, פריצת דלת טרוקה. בשירותיו של מנעולן ומתקן דלתות חייב להיות בעל הסמכה, מקצוען, אמין, בעל קהל לקוחות ממליצים, סקירות חיוביות של לקוחות עבר, ניסיון רב של שנים בתחום ועוד. מקסים עומד בכל הקריטריונים האלו, אם אתם גרים באזור אור יהודה והסביבה אתם מוזמנים להתקשר עוד היום.

שירותים שמספק מנעולן באור יהודה:

 • החלפת צילינדרים
 • מתקין דלתות
 • החלפת דלתות
 • כיוון צירים
 • פריצת רכבים
 • פריצת קטנועים
 • התקנת מנעול מפתח עליון
 • פורץ כספות
 • תיקון דלתות ממד
 • מתקין מנעול מורשה
 • החלפת מנעולים לכל סוגי הדלתות

החלפת מנעול באור יהודה

חשוב לדעת כאשר אתם מזמינים בעל מקצוע בתחום המנעולנות צריך שהוא יהיה מוסמך. ישנם מצבים שבאים בעלי מקצוע לא מוסמכים לבצע את העבודה והם מחליפים מנעול אבל גורמים לתקלה אחרת לדלת. יש לבחור את בעל המקצוע המתאים ביותר והמקצוען שיש. כי בעקבות תקלה קטנה אנחנו יכולים לגרום לבעיה רצינית לדלת בגלל בחירה לא טובה של בעל מקצוע. לכן כאשר אנחנו בוחרים את בעל המקצוע, נוודא שהוא מוסמך, נוודא שיש לו ניסיון וותק בתחום. ככה נרגיש יותר בטוחים ורגועים כאשר בעל מקצוע כזה ניגש ונכנס אלינו הביתה לביצוע העבודה. מנעולן באור יהודה

מנעולנים

ישנם לא מעט מנעולנים בתחום. כיום אפשר למצוא קורס אינטרנטי שמלמד אותך איך להיות מנעולן. חשוב לציין שאת עיקר העבודה לומדים רק בפרקטיקה לכן מקסים הוא מנעולן מנוסה ומומחה לכל סוגי המנעולים. בעל ידע עשיר ורחב על התחום פורץ מתקן ומחליף מנעולים מוסמך. אם יש לכם תקלה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונגיע במהרה. כל סוג עבודה בין אם תיקון מנעול החלפת מנעול או פריצה.

מנעולן 24 שעות באור יהודה

אין לדעת מתי אדם יצטרך את שירותיו של מנעולן. זה יכול להיות היום שאדם עובר דירה או משכיר חדר, או קונה עסק. אדם יכול להשתמש בשירותיו של מנעולן כאשר הוא לא יכול להיכנס הביתה באמצע הלילה. צריך מנעולן שעובד 24 שעות, וזמין בכל שעות היממה. ישנם מצבים שפתאום צריך לקורא למנעולן ב4 לפנות בוקר. חשוב לדעת שישנם מצבים שבעלי מקצוע יבקשו תוספת שכר עבור הלילה או השבת. כדי להימנע מדברים כאלו, תתקשרו ותשאלו מבעל המקצוע האם הקריאה שהוא מגיע אליו היא בתוספת מחיר בגלל השעה. זה פרט מאוד חשוב וחבל להיכנס למצב של מריבה מיותרת עם בעל המקצוע. בנוסף לגבי המחיר אין לגבות מחיר גבוהה לבעל מקצוע שהוא מנעולן בגלל השעה. אין לזה כל הצדקה, תבררו עם עוד בעלי מקצוע מה המחיר הממוצע עבור קריאה למקרה שלכם.

מנעולן מומלץ באור יהודה יצאת צדיק

הסיבה השכיחה ביותר לצורך בתיקון דלתות וחלונות היא שהמנעולים נפגעו, כיוונו או כיוונו אותם בצורה שגויה. בנוסף, המפתחות שהגיעו עם הדלת או המנעול המקורי המותקן עשויים להיות חסרים או מוטעים. זהו מצב שמנעולן מוסמך יכול לעזור. הם יבואו לביתכם ויבצעו בדיקה מלאה של הדלת כדי לבדוק אם ניתן לתקן אותה, וכיצד יש לתקן אותה. אם עלות התיקון נמוכה מהחלפת הדלת, השירות נחשב למקובל. עם זאת, לא כל הבעיות בדלתות שלך נוגעות לדלתות בלבד. דלתות יכולות להיות מושפעות מרוח, גשם, שלג, ונדליזם או סתם זקנה. הבעיה יכולה להתגלות כיקרה מאוד אם לא תוקנה כראוי מלכתחילה. במקרה זה, כדאי לשקול להתקשר למתקן שיגבה תשלום לפי שעות או לפי העבודה. במקרה של תיקון רק על ידי מנעולן מוסמך, כל העמלה לא תיכלל בחשבון אלא אם תאמרו לו זאת מראש. גם אם תגיד לו שהבעיה היא משהו מרכזי, הוא לא יגבה ממך יותר. הסיבה לכך היא שהוא יצר מערכת יחסים עם מנעולנים אחרים ויצטט בהתאם.

מומחה למגוון רחב של תיקוני דלתות אור יהודה

גם אם תבחרו לבצע את התיקון בעצמכם, בכל זאת עליכם לתת את העבודה למישהו המוסמך לבצע את העבודה. הרבה יותר טוב שיהיה שיפוצניק טוב שיעשה את התיקון מכיוון שהוא יודע להתמודד עם העבודה נכון. יתר על כן, אם ישנם חלקים שזקוקים להחלפה, תחסוך זמן וכסף מכיוון שאינך צריך לפרק אותם. מצד שני, אם תחליט לתקן את הדלת בעצמך, החלקים ותהליך ההתקנה עשויים להיות מורכבים, מה שיעלה לך יותר מכיוון שדמי העבודה יכולים לעלות בהתאם לרמת הקושי. מרבית האנשים טועים בתיקון דלתות בעצמם ללא עזרת מנעולן מוסמך. סביר להניח שהם יבינו את זה לא נכון ויחמירו את המצב. אם הנזק לא כל כך חמור, גישה לשכל הישר תעבוד. עם זאת, אם הוא מורכב מעט יותר, מומלץ לשכור את שירותיו של מנעולנים באור יהודה.

מגוון פתרונות לכל סוגי עבודות במנעולנות

רוב האנשים מנסים לטפל בדלתות שלהם בכוחות עצמם מכיוון שהם מרגישים שאין צורך לשלם למנעולן מקצועי. עם זאת, מרבית בעלי הבית אינם מבינים שזה לא משנה עד כמה האדם מיומן בטיפול בדלת. ישנם מקרים בהם אפילו חובבן עלול לגרום נזק לדלתות ולחלונות. בנוסף, חובבן זה עלול לגרום לפציעה אם הוא או היא לא נזהרים. לכן, על מנת להגן על ביתכם, עדיף להתקשר למנעולן במקום לעשות זאת בעצמכם.

גם אם יש לך את הכישורים והידע, תיקון הדלת לא יכול להיות קל

לדוגמה, ייתכן שהמנעול יצטרך להחליף אך אינך בטוח היכן למצוא אותו. או אולי, עליך לשנות את מנעולי השילוב ולא ברור מדוע זה חשוב. בעוד שחלק מבעלי בתים עשויים לנסות להתמודד עם בעיות אלה בכוחות עצמם, מומלץ לתת לאנשי המקצוע לעשות את עבודתם. באמצעות שכירת מנעולן תוכלו לתקן את הדלתות שלכם מהר יותר, כך שיהיה לכם יותר זמן לעשות דברים אחרים. אנשים רבים שחושבים שהם יכולים לתקן דלתות בכוחות עצמם טועים לעקוף את הצורך לקבל את שירותיו של מנעולן מוסמך. זו טעות גדולה מאוד. זכרו שתיקון הדלת לא יכול להיות פשוט כמו להחליף את החלק הפגום. אם אתה מתכוון לבצע את התיקון בעצמך, אתה מסתכן בפגיעה בדלת ובגרימת נזק נוסף אם אינך זהיר מספיק.

צריכים להזמין בעל מקצוע אמין ומקצועי באור יהודה?

אם אתה נתקל בבעיה כלשהי בדלתותיך וזקוק לעזרת מומחה, עליך לתקן אותה על ידי מנעולן מוסמך בהקדם האפשרי. זו לא בעיה רצינית אך יכולה להוות מטרד אם לא מטפלים בה בזמן הנכון. עליכם לדעת כי פער קטן בדלת או נעילה חסרה אינם נושא גדול אך הוא עלול להוביל לבעיה גדולה אם לא מטפלים כראוי. לפיכך, עדיף לנקוט באמצעי זהירות ולתקן אותו על ידי איש מקצוע.

מתי תוכלו לתקן את הדלת בעצמכם?

אם אתה רוצה לתקן את הדלת בעצמך ואין לך את המומחיות המתאימה, זה לא עניין גדול אבל יש כמה אמצעי זהירות שיש לנקוט בהם. אתה לא צריך לנסות לתקן משהו רגיש כמו נעילת הדלת. מנעולן מוסמך מכיר את עבודתו מבפנים ומבחינתו ויכול לקבוע מיד האם יש לתקן אותה או לא. אתה לא צריך לנסות להחליף את מפתח הדלת מכיוון שהוא עלול לגרום לנזק רב יותר במקום לתקן את הדלת כהלכה. התיקון יצטרך להתבצע על הצירים ומשקוף הדלת הקיימים, אחרת כל המנגנון לא יכול לעבוד כמו שצריך. מנעולן מוסמך יוכל גם לדעת מה בדיוק לא בסדר בדלת. הוא יכול גם להציע את הפיתרון הטוב ביותר לתיקון.

מנעולן זמין באור יהודה

דלת מורכבת לרוב ממספר לוחות המחוברים למסגרת. מנעול הדלת נכנס לחריץ שנמצא גם בלוח. רוב האנשים אינם מודעים לבעיות שעלולות להתרחש בדלת ולא מתייחסים אליה ברצינות. עם זאת, לא ממש כואב להיות בעל ידע בסיסי לגבי אופן ביצוע התיקון. ישנם מדריכים מעשיים רבים שניתן להתייעץ איתם, בהם יכול גם הדיוט לשמש כדי לבצע את העבודה. הדבר הראשון שעליך לעשות כשאתה מנסה לתקן הוא לנתק את החשמל ממערכת החשמל שבתוך הדלת. זה ימנע ממך להכות בטעות ולגרום נזק לדלת שלך. לאחר מכן תוכל להשתמש בשקע כדי להסיר את הדלת מהמסגרת שלה. ניתן להרים את המסגרת גם אם ישנם ברגים מתים. כשהמסגרת איננה מהדרך, פתחו את הפאנל הקרוב ביותר לחור ואז הסירו את הדלת השלמה. במקרה של הפרדת פאנלים, יהיה עליכם לחבר אותו למסגרת בעזרת מברג. עם זאת, יהיה עליכם לחבר מחדש את חוטי החשמל למסופים שלהם ואז לכוון אותם נכון. אם הדלת עצמה לא מתפקדת, אז המנעולן יציע גם אפשרות להחליף את מנעול הדלת. ייתכן שלא יהיה צורך להחליף את מנעול הדלת בכל המקרים.

מנעולן מורשה ומקצועי  באור יהודה

ייתכן שדלתות מסוימות ניזוקו בגלל נזילת מים מבחוץ. במקרים כאלה, יהיה עליכם לבדוק את הצירים אם יש להם בלאי וכן להחליף אותם. זו אחת הבעיות הנפוצות ביותר בהן מתמודדים אנשים כאשר מתמודדים עם דלתות המותקנות בחוץ. בעזרת פטיש אתה יכול להחזיר אותם חזרה לצורה. מנעול שחוק יכול להתקן גם על ידי אנשי מקצוע. עליכם למצוא מנעולן מקצועי העוסק בדלתות בלבד. לאחר תיקון הדלת, וודאו שהיא נפתחת ונסגרת בצורה חלקה. אצל ספק השירות הנכון תוכלו לתקן את דלתותכם תוך זמן קצר. אם הדלת שלך עשויה מעץ, יש סיכוי שיהיה צורך להחליף את המסגרות. עץ נוטה להיפגע בקלות. איש מקצוע היה מבצע בדיקה יסודית של המסגרות לפני החלפתן. יהיה עליך לספק למנעולן את מידות המסגרת.

מתי להזמין מנעולן מומלץ באור יהודה

לפעמים אתה מתקן מסגרת של דלת שמתנדנדת על מסלול , זה דורש ניסיון. הדלת הייתה נפתחת והצירים נבדקים. בעזרתו של שיפוצניק מפרקים את הדלת ומוחלפים. ההחלפה תיעשה על ידי קידוח למסילה והתקנת הגלילים החדשים. ברגע שזה נעשה, אתה יכול לעזוב את הדלת להיפתח פעם נוספת. ישנם מקרים בהם נדרש תיקון דלתות רק על ידי מנעולן מוסמך כאשר הדלת עצמה לא הייתה נפתחת. במקרים כאלה הטכנאי היה בוחן תחילה את הגלילים. אם הם כפופים, הטכנאי יפעיל לחץ הידראולי על הדלת כדי לקבוע אם יש צורך בהחלפה או תיקון. במקרה שיש לך דלת פגומה, מומלץ לפנות לייעוץ אצל מתקנים שכן הם יוכלו לומר לך אם יש צורך בהחלפה או תיקון.

שאלות ותשובות בנושא מנעולן באור יהודה

במידה וננעלתם מחוץ לדלת ביתכם או שילדכם ננעל חלילה בתוך רכב לוהט באמצע הקיץ ונאלצתם להזמין מנעולן, מומלץ להזמין מנעולן שיגיע בפרק זמן הכי קצר שאפשר, בטח כאשר מדובר בחיי אדם והזמנת מנעולן מעיר מגוריכם עדיפה.
עלות הזמנת מנעולן מוסמך יכולה לנוע החל מ-99 ש"ח ועד 200 עבור פריצת והחלפת מנעול, זה תלוי בסוג השירות שתצטרכו ובמידת המיומנות והזמינות של המנעולן.
אחד הדברים החשובים ביתר כאשר מזמינים איש מנעולן הוא לוודא שיש לו רישיון ותעודת יושר מהמשטרה וכמובן שיהיה זריז ויגבה מחירים הוגנים.

התיקונים השכיחים שמבצע מנעולן הם פריצה לבית במידה ואבד לכם המפתח, פריצה לרכב במידה וננעלתם מחוץ לרכב, החלפת צילינדר במעבר דירה, תיקון מנעול של כספת, פריצת כספת, תיקון דלת, כיוון דלת והחלפת דלת.

מחירון מנעולן באור יהודה מעודכן

תיקון דלתות פלדלתהחל מ- 200 ש"ח
פריצת דלתות החל מ- 200 ש"ח
החלפת מנעול באור יהודההחל מ- 250 ש"ח
החלפת צירים לדלת באור יהודההחל מ- 150 ש"ח

להזמנת שירות מנעולן באור יהודה 100% אמינות חייגו עכשיו 050-8004084

5/5 - (3 votes)